Nacházíte se: Úvod » Betonové krytiny » Betonová krytina KM BETA

Betonová krytina - KM BETA

Betonová střešní krytina KM Beta
KM Beta KM BETA

Betonová taška KM BETA

Tašky KM Beta jsou vyráběny osvědčenýmitechnologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstajícízájem realizačních firem, projektantů i koncových uživatelů o naševýrobky, který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců krytiny v ČR vůbec.

Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2.S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku, přesně v souladu s firemním sloganem – Střecha hrou.

Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina KM Beta máživotnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i vysoká mrazuvzdornost naší krytiny.

Tašky se vyrábí v pěti barevných odstínech, a čtyřech povrchových úpravách ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby.
KM Beta nabízí tyto odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.

Povrchové úpravy:

  • Elegant - dvojitý akrylátový nástřik.
  • Briliant - speciální dvojitý nástřik s leskem.
  • Efekt - trojitý akrylátový nástřik vytvářející barevný efekt. Kombinace barev: hnědá, cihlová.
  • Standard - probarvený beton bez povrchové úpravy.
Kvalitní povrchové úpravy tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

Ceník KM BETA

PDF KM BETA (1,6 MB)