Nacházíte se: Úvod » Lehké krytiny

Lehké krytiny

Onduline

onduline

Hlavním výrobním a prodejním programem společnosti Onduline jsou lehké asfaltové střešní vlnovky Onduline, asfalto-vláknité tašky Onduvilla, asfaltový střešní šindel Bardoline, Tegola a Top Shingle a kompletní systém doplňků.

Asfaltová krytina

Lehká vlnitá krytina Onduline je vhodná pro hospodářské stavby, rekreační objekty i občanskou výstavbu. Majitel ocení užitné vlastnosti, nízkou cenu, velkou krycí plochu s malým prořezem odpadu, zkrátka jak se říká:“ideální kombinace dobré kvality a vynikající ceny!“

Asfaltová taška

Lehká střešní asfaltová taška Onduvilla je vhodná pro rekreační objekty i občanskou výstavbu. Onduvilla je jednoduchá, elegantní a spolehlivá!

Bardoline - asfaltová střešní krytina

Bardoline je mimořádně kvalitní střešní šindel nabízející kreativitu a trvanlivost. Bardoline šindel je krásnou a dokonalou izolací střechy proti povětrnostním vlivům.

TOP Shingle – asfaltové střešní šindele

Krásný celistvý vzhled a dokonalou službu Vám poskytne střešní šindel TOP Single.

Plastové střešní krytiny

Lehké průhledné, kouřové a průsvitné střešní krytiny z PVC, PC (polykarbonát), PES (polyester) se používají jako střecha pro zahradní posezení, garážová stání, domovní vstupy a prosvětlení jakékoliv plechové nebo asfaltové střechy.

Onduclair PC

Onduclair PC jsou vlnité a trapézové desky na bázi polykarbonátu.Jsou vhodné jako lehké střešní krytiny pro pergoly, prosvětlovací konstrukce nebo jako prosvětlovací doplněk desek onduline. Dodávají se v provedení čirá bronz a průsvitná.

Onduclair PES

Onduclair PES je materiál na bázi polyesterové pryskyřice a nylonových vláken. Používá se za účelem prosvětlení velkých střešních ploch (haly atd.), ale je vhodný i pro hobby použití.

Onduclair PVC

PVC (polyvinylchlorid) je poměrně rozšířený materiál pro tzv. hobby použití. Montáž prosvětlovacích krytin Onduclair PVC je snadná a používá se především pro prosvětlení zahradních posezení, zádveří, teras chat a domů. PVC je základní materiál pro prosvětlovací systémy se základní UV ochranou.y.

Onducolor

Onducolor je obdobou polyesterových desek Onduclair PES s rozdílem, že deska je probarvena červeným nebo šedým pigmentem a je prakticky neprůsvitná. Vyrábí se v různých profilech a je kompatibilní s se vsemi ostatním prosvětlovacími deskami.

Plechové střešní krytiny

Plechová střešní taška je vysoce elegantní a technologicky dokonalá střešní krytina. Ocelová šablona se vzhledem střešní tašky zachová tradiční ráz střechy a prodlouží její trvanlivost a hodnotu.

Ondusteel – plechová střešní krytina

Odolná, lehká a hospodárná plechová střešní krytina s posypem v tradičním stylu tašek! Střešní krytina OnduSteel se sortimentem rozsáhlého příslušenství, nabízí jedinečnou pružnost použití a je vyhovující pro nové stavby stejně, jako na renovační projekty rodinných domů, obchodních a průmyslových konstrukcí.

OnduTECH – plechová střešní krytina

Odolná, lehká a hospodárná hladká plechová střešní krytina v tradičním stylu tašek! Druhá generace Ondusteel hladké střešní tašky jménem OnduTECH je velkým skokem vpřed díky použití protikorozní ochrany ALUZINC.