Nacházíte se: Úvod » Betonové krytiny » Betonová krytina BRAMAC

Betonová krytina - BRAMAC

Betonová střešní krytina BRAMAC
Bramac BRAMAC

Střecha BRAMAC. Důvěryhodná značka.

Značka Bramac se za 15 let působení v České republice stala symbolem kvality a jistoty. Prodaných 60 milionů m2 potvrzuje stabilní vedoucí postavení na českém trhu. Každým dnem přibývají spokojení zákazníci, kteří svěřili bezpečí svého domova značce Bramac.

Střecha BRAMAC. Slouží skutečně déle.

Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.

Střecha BRAMAC. Potěší každé oko.

Ze široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav si vybere každý zákazník. Nabízíme jak tradiční modely tašek, tak modely odpovídající nejnovějším architektonickým trendům v rozličných barvách a několika typech povrchových úprav.

Střecha BRAMAC. Potvrzená jistota.

Povrchová úprava Protector

Protector
  • Bramac Protector, povrchová úprava s 5násobnou ochranou
  • 1. Zvýšená ochrana před zašpiněním Povrchová úprava Protector chrání dokonce i před neviditelnými agresory, jako jsou průmyslové a automobilové zplodiny nebo kyselé deště.
  • 2. Zvýšená ochrana před mechem a řasami Nežádoucí mechy a řasy nemají možnost se na povrchové úpravě udržet. Mechy a řasy patří do přírody, ale ne na střechu.
  • 3. Zvýšená ochrana proti běžným povětrnostním vlivům Nová povrchová úprava je mimořádně odolná vůči mechanickému namáhání otěrem a oděrem, jehož příčinou bývají běžné povětrnostní vlivy: sníh, mráz, vítr nebo déšť.
  • 4. Dlouhodobá ochrana původní barevnosti Povrchová úprava je svým složením neobyčejná. Jen tak se i po letech můžete těšit z původní barvy krytiny.
  • 5. Zvýšená ochrana před extrémními vlivy životního prostředí S extrémními vlivy se setkáváme čím dál častěji. Ani bouřky, kroupy, průtrž mračen či velká horka povrchovou úpravu nenaruší.

Záruka na funkčnost střešního systému Bramac

Firma Bramac nabízí na českém trhu nejen vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Tašky a doplňky společně tvoří kompletní střešní systém Bramac. A nyní pro vás máme příjemnou novinku: pořídíte-li si kromě tašek i naše doplňky, obdržíte speciální bezkonkurenční záruku 15 let na funkčnost celého střešního systému Bramac, která bude platit souběžně s tradiční 30letou zárukou na tašky. Získáte klid a jistotu, že vám střecha bude sloužit dlouhá léta bez jakýchkoli problémů a dalších investic.

Firma Bramac nabízí dvě záruky

  • záruku po dobu 30 let na kvalitu a mrazuvzdornost betonových STŘEŠNÍCH TAŠEK BRAMAC
  • záruku po dobu 15 let na funkčnost STŘEŠNÍHO SYSTÉMU BRAMAC

 

Ceník BRAMAC

PDF BRAMAC (2,62 MB)